Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kur veprimi përshtatet me mbiemrin (FOTO)

NULL NULL
22.09.2022 09:44

Drinkwater, është një mbiemër goxha karakteristik.

E përkthimi në shqip e përshkruan një veprim që njeriu e bën çdo ditë, pra pirjen e ujit.

Një mbiemër të tillë e ka futbollisti i Chelseat, Danny Drinkwater.

Nuk janë të rralla rastet kur me të bëjnë shaka e kur fotografohet duke pirë ujë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.