Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Kur t’kam pa ty…”, Blerando ia rrëfen Vesës mendimin e parë për të (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 12:02
Vesa

Blerando i ka treguar Vesës mendimin e tij të parë që e ka pasur për Vesën.

Ai tha se “kur të kam parë ty Vesë, nuk e kam dit më nga është majtas e nga është djathtas”.

Gjithashtu i tha Vesës se “unë mendoj që je një ndër lojtaret më të forta këtu”.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.