Kur nuk grimohen VIP-at - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kur nuk grimohen VIP-at

NULL NULL
12/05/2015
Shpeshherë ato bëhen model dhe vendosin standardet e modës në botë. Jo gjithnjë të rregulluara dhe glamuroze, ato kanë edhe ditët e tyre kur vendosin të rrinë pa u grimuar.

Duken shumë bukur me make-up. Por, as pa të nuk duhen keq.

Beyonce, Kim Kardashian, Angelina Jolie, Jennifer Lawrence dhe Keira Knightley, nuk të frikësojnë kur nuk janë të grimuara.

Më poshtë mund t’i shihni krahasimet se si duhen ato kur e kanë fytyrën e larë.

Kardashian

Beyonce

angelina

Jennifer

keira

 

klankosova.tv