"Kujdes oj shqiponjë", Stresi i thotë Julianës derisa i prenë qepët (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Kujdes oj shqiponjë”, Stresi i thotë Julianës derisa i prenë qepët (VIDEO)

NULL NULL
21.02.2023 19:01

Juliana dhe Stresi sot e kanë përgatitur darkën për banorët e Big Brother Vip Kosova.

Julianën e asistoi Stresi derisa i printe qepët. Në një moment ai i tha asaj që të ketë kujdes.

“Kujdes oj shqiponjë”, ka thënë Stresi.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.