Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kryetari i Bayern Munich i gëzon tifozët

NULL NULL
nga Shpend Spahija 03.12.2023 12:44

Kryetari i Bayern Munich, Herbert Heiner, ka folur për gjendjen ekonomike të klubit dhe afatin kalimtar të transferimeve të muajit janar.

“Jemi në gjendje të mirë ekonomike dhe mund të reagojmë në afatin kalimtar të janarit. Të gjithë e dijnë se jemi të interesuar për shërbimet e Joao Palhinha. Ëirtz është lojtar shumë i mirë, por nuk do të komentoj më shumë për të.”, tha Hainer për mediumin gjerman BILD.

Bayern Munich në Bundesliga pas 12 ndeshjeve të zhvilluara këtë sezon gjendet në pozitën e 2 me 32 pikë, ndërsa ka arritur të kualifikohet edhe në mesin e 16 ekipeve më të mirë të Champions League.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.