Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kryeshefit të KEK-ut i vazhdohet paraburgimi edhe për dy muaj

NULL NULL
nga Genita Ukaj 21.05.2023 17:56
Gjykata Themelore
Gjykata Themelore

Gjykata Themelore në Prishtinë ia ka vazhduar edhe për dy muaj paraburgimin, kryeshefit të KEK-ut, Nagip Krasniqi.

Këtë për klankosova.tv e ka konfirmuar Mirlinda Gashi, zëdhënëse në Gjykatën Themelore në Prishtinë.

Gashi tutje ka bërë të ditur se pala ka të drejtën e ankesës në Gjykatën e Apelit.

“Gjykata të premten e ka vazhduar masën e paraburgimit për dy muaj. Pala ka të drejtën e ankesës në Gjykatën e Apelit”, tha ajo.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.