Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Krijoni një trup të mirë këtë verë

NULL NULL
03.05.2015 14:50

Shumica e njerëzve kanë bark të theksuar dhe bel të dhjamosur.

Kjo ndikon në paraqitjen e një imazhi jo të bukur kur vie puna te veshja e bikineve.

Barku i dhjamosur dhe deformitetet e këtilla nga mbipesha, në të shumtën e rasteve shkaktojnë dhimbje dhe ngërçe në trup.

Lajmi i mirë, është që me anë të ushtrimeve të demonstruara në videon më poshtë ju do të keni mundësi që të tonifikoni muskujt e trupit tuaj duke i krijuar kështu vetes nje bark të sheshtë dhe njëkohësisht të riktheni vetëbesimin në këto ditë të ngrohta vere.

 

https://www.youtube.com/watch?v=PK_JiyWwr84

E tëra çka ju nevojitet janë një top i Pilates dhe rutina e ushtrimeve të vazhdueshme për të krijuar një trup të mirë për këtë verë.

Mbi të gjitha këto ushtrime do të ndikojnë edhe në argëtim dhe disponimin tuaj.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.