Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Krijesa misterioze në plazhin japonez

NULL NULL
13.10.2015 18:37

Një krijesë misterioze e lagur është gjetur në një plazh, pas një fatkeqësie shkatërruese natyrale e cila tingëllon si një film horror, por ajo mund të jetë një fantazmë në realitet.

Ky objekt i ngjanë një krijese të një balene e cila është gjetur në një plazh japonez pas një cunamit që goditi vendin e që la të vdekur më shumë se 18,000 njerëz në vitin 2011, përcjellë Klan Kosova.

2D550DDA00000578-3269640-image-a-2_1444664882038

2D550DE600000578-3269640-image-a-4_1444664892663

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.