Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kotja 50 mijë dollarëshe e Jay Z

NULL NULL
04.05.2015 13:15
Meçi më i rëndësishëm i shekullit duket se e ka lodhur këngëtarin.

Askush nuk e kishte disponimin si të Jay Z-së në ahengun pas meçit të boksit Mayweather – Pacquiao, në Las Vegas.

Kjo ishte një gjë e mirë, pasi nga pamja që kishte dukej se krejt çfarë donte ishte të jetë diku në  një vend tjetër.

Reperi milioner padyshim pati vendin më ekskluziv në klubin e natës Marquee, të shtunën mbrëma. Çmimi për një VIP tavolinë sillej rreth 50 mijë dollarë.

Ai dhe bashkëshortja e tij Beyonce e kishin fatin ta shijonin atmosferën nga tavolina e tyre, e cila ishte ngjitur me pistën e vallëzimit. Por, përderisa DJ i mbrëmjes po mundohej ta dispononte masën e pranishme, Jay Z dukej se po ëndërronte… kokën e shtrirë mbi jastëk.

Natyrisht, jastëku me gjasë ishte në aeroplanin e tij luksoz G6, afër gruas së tij tërheqëse…

Për këtë, njeriu nuk mund të fajësohet.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.