Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kosovari arrestohet në kufi, i gjetën mbesën në bagazh (VIDEO)

NULL NULL
18.08.2019 20:04

Një banori të Penuhit të Podujevës nuk iu lejua ta vazhdonte rrugën e tij.

Ai u ndal nga autoritetet serbe në vendkalimin kufitar Merdare meqë në bagazhin e veturës me të cilën po udhëtonte iu gjet një fëmijë, që ishte mbesa e ngasësit.

Kronikë e gazetarit Flamur Gajtani.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.