Kosova, nga sot, do ta ketë pullën postare Dua Lipa - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kosova, nga sot, do ta ketë pullën postare Dua Lipa

NULL NULL
06/08/2022

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, sot do të nderohet nga Posta e Kosovës, pasi që do të promovohet pulla postare Dua Lipa.

Pjesëmarrëse në ngjarje do të jetë vetë këngëtarja e hitit “Levitating”.

Lajmin e ka bërë të ditur shefi i Administratës dhe Protokollit dhe kryesuesi i komisionit për aprovimin e pullave postare, Kamber Demaku.

Më poshtë mund të shihni fotot se si do të duket pulla postare.