Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Konfiskohen 87 kg mjaltë e kontrabanduar në Gjilan

NULL NULL
11.03.2023 08:51
Policia e Kosoves

Gjatë kontrollit në shtëpinë e të dushuarit në fshatin Gadish në Gjilan, policia ka gjetur dhe konfiskuar 87 kilogramë mjaltë të kontrabanduar, përcjell Klankosova.tv.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, me vendim të prokurorit, rasti vazhdon me procedurë të rregullt.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.