7:21, 22 Korrik 2019

Është zyrtare – Anne Heche dhe Thomas Jane janë në lidhje.

Pasi çifti nxiti thashetheme në maj, një burim konfirmoi se dy aktorët janë në një marrëdhënie, transmeton Klan Kosova.

“Ata kanë qenë miq për shumë vjet dhe kanë mendime shumë të ngjashme me njëri-tjetrin. Ata e përkrahin njëri-tjetrin dhe janë definitivisht të dashuruar”, tha një burim për People.

Thomas dhe Anne janë parë për dore në disa ngjarje gjatë muajve të fundit.

 

 

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë