Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Komentet e Nezirit për banorët e Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

NULL NULL
10.12.2023 18:24
mendim neziri
mendim neziri

Opinionisti i Big Talk Kosova, Nderim Neziri edhe sonte ka folur për lojën brenda shtëpisë më të madhe në vend, Big Brother VIP Kosova.

Neziri ka komentuar lojën e banorëve, duke filluar kështu me Albyn, përcjell Klankosova.tv.

Për të dëgjuar komentet e tij në lidhje me banorët, klikoni videon e mëposhtme:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.