Komentatori argjentinas emocionohet kur Argjentina e fiton Botërorin (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Komentatori argjentinas emocionohet kur Argjentina e fiton Botërorin (VIDEO)

NULL NULL
19.12.2022 14:26

Argjentina i dha fund pritjes 36-vjeçare, duke e fituar Kupën e Botës, në finale kundër Francës.

Kjo lojë jashtëzakonisht emocionale dhe kjo u pa në komentimin e dhënë nga Andres Cantor.

I lindur në Buenos Aires, Cantor është një transmetues jashtëzakonisht i popullarizuar argjentinas-amerikan.

Cantor ishte i gëzuar kur Argjentina siguroi këtë trofe 36 vjet më parë dhe ai përjetoi të njëjtat emocione përsëri në Katar. /Klankosova.tv.