Kolektivi "Marshojmë, s'festojmë" niset drejt Qeverisë së Kosovës (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kolektivi “Marshojmë, s’festojmë” niset drejt Qeverisë së Kosovës (VIDEO)

NULL NULL
08.03.2023 12:04

Kolektivi “Marshojmë, s’festojmë” është duke protestuar me rastin e 8 Marsit – Ditës Ndërkombëtare të Gruas.

Marshi ka nisur nga Pallati i Drejtësisë dhe është duke vazhduar në sheshin “Zahir Pajaziti”, për të përfunduar te objekti i Qeverisë së Kosovës.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS