14:32, 21 Maj 2017

Dy klubet angleze, Manchester United dhe Liverpool i kanë rënë pas yllit të Monacos, Tiemoue Bakayoko, shkruan Daily Mail, njofton Klan Kosova.

Gazeta shkruan se për shërbimet e lojtarit të dy këto klube duhet të luftojnë me një tjetër rival anglez, Chelsean.

22 vjeçari ka impresionuar këtë sezon në Ligue 1 dhe Ligën e Kampionëve me lojërat e tij.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë