Kloss e Hadid mysafire te Swift - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kloss e Hadid mysafire te Swift

NULL NULL
29/05/2015

Taylor Swift, e ka organizuar një festë në apartamentin e saj në New York.

Të ftuara ishin edhe modelet seksi Karlie Kloss dhe Gigi Hadid.

Hadid kishte të veshur një palë pantallona e xhaketë lëkure dhe një palë qizme me take.

Kurse Kloss, kishte mbathur një plaë sandale të rrafshta, një fund të hapur deri lartë dhe një bluzë të shkurtë.

Kloss ka paralajmëruar këtë vit, se do largohet nga Victoria Secret për tu fokusuar në mundësi të tjera të biznesit dhe se do ta vazhdojë shkollimin.

Kurse Hadid javën e kaluar në Cannes është shoqëruar me kampionin e Formula 1, Lewis Hamilton.

 

kloss

 

kloss1

 

hadid2