Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kloppi kërkon të riluhet ndeshja me Tottenhamin

NULL NULL
04.10.2023 17:17

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka kërkuar që të riluhet ndeshja mes Liverpoolit dhe Tottenham Hotspurs në Premier Ligë.

Të Kuqtë u mposhtën 2:1, dhe u ndëshkuan dy herë me të kuq, mirëpo problem më i madh ishte anulimi i golit të rregullt pavarësisht sistemit VAR.

“Audioja nuk e ndryshoi fare. Është një gabim i qartë. Duhet të ketë zgjidhje për këtë. Rezultati duhet të jetë riloja. Mirëpo me shumë gjasë nuk do të ndodhë”, ka thënë Kloppi.

https://www.youtube.com/watch?v=-GIn5wrqzis

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.