Klopp kontratë tre vjeçare me Liverpoolin? - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Klopp kontratë tre vjeçare me Liverpoolin?

NULL NULL
05/10/2015

Raportimet nga ishulli thonë se ish-bosi i Dormundit Jurgen Klopp tashmë është pajtuar me kushtet e Liverpool-it dhe shpejtë do të shpallet si pasuesi i Brendan Rodgers.

Rodgers u shkarkua dje nga Liverpool pas rezultateve të dobëta këtë stinor dhe gjermani shihet si zëvendësuesi ideal për The Reds.