Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kllokoqi: Lipo, rimodelimi i trupi përmes intervenimit estetik (VIDEO)

NULL NULL
23.04.2023 12:56
Adem Kllokoqi
Adem Kllokoqi

Sot te “Shija e Anës” për herë të parë ishte i ftuar një mjek.

Kirurgu plastik, Adem Kllokoqi ishte mysafiri i radhës i cili foli shumëçka sa i përketë intervenimeve dhe shërimit të komplekseve, pakënaqësive që kemi me vetveten.

Mjeku iu përgjigj publikut në pyetjet e dërguara.

Për të kuptuar më shumë rreth kësaj teme klikoni në linkun më poshtë:

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.