Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Klipi që zbulon emëruesin e përbashkët të Adrit dhe Shqipës (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 21:25
shqipja

Shqipja dhe Adri kohëve të fundit kanë pasur shumë biseda me njëri-tjetrin.

Ata së bashku kanë komentuar lojën e disa banorëve, përcjell Klankosova.tv.

E sonte në natën ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova është shfaqur klipi i bisedave të tyre të bëra gjatë javës.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.