Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Kjo është si speci i djegëst”, Blerando ngacmon Kaderin (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 19:22

Blerando dhe Buci sot e kanë ngacmuar Kaderin derisa ishte duke ndihmuar në përgatitjen e darkës për banorë.

“Je si një spec djegës”, i tha Blerando, Kaderit e kësaj fraze të Blerandos iu bashkangjit edhe Buci.

“Kjo është spec i llojit ‘babur’”, thanë Buci e Blerando duke qeshur./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.