Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kjo është porosia e motrës për Albën (VIDEO)

NULL NULL
09.12.2023 00:12

Lotët e përqafimet sonte nuk patën të ndalur në takimin e Albës me motrën e saj.

Kjo gjë shkaktoi emocione edhe te banorët e tjerë të shtëpisë. E në një moment, motra e saj Albës i dha asaj edhe një porosi.

“Nëse e vazhdon rrugëtimin tënd prapë nuk dua të jesh kaq e butë”, ishin fjalët e motrës.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.