Kisha e Beyonce dhe Jay- Z - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kisha e Beyonce dhe Jay- Z

NULL NULL
09.05.2015 23:15

Çifti më i përfolur në industrinë e muzikës po vendoset në New Orleans.

Sipas informatave të fundit, Beyonce dhe Jay-Z kanë blerë një kishë të shndërruar në shtëpi në New Orleans për 2,6 milionë dollarë.

Kisha është ndërtuar në vitin 1925, për t’u bërë shkollë baleti dhe së voni është kthyer në një shtëpi banimi me 1.000 metra katrorë.

Kjo blerje vjen pasi çifti ka shitur shtëpinë në New York për t’u zhvendosur në Los Angeles.

beyonce 1

 

 

lajme të ngjashme