Kim uron motrën, por jo edhe ‘dhëndrin’ - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kim uron motrën, por jo edhe ‘dhëndrin’

NULL NULL
14/04/2018

Kim Kardashian është bërë anëtarja e parë e familjes së saj që e ka konfirmuar zyrtarisht që Khloe ka lindur këtë të enjte.

37 vjeçarja bëri dy postime në Twitter të premten duke e uruar motrën e vet dhe duke shprehur gëzimin për mbesën e saj.

“Jam shumë e lumtur për ty! Foshnja jote është aq e bukur! Je aq e fuqishme, e bëre të duket aq lehtë”, shkroi Kim në postimin e parë.

“Nuk mund të pres për vajzat tona që të rriten si shoqe të ngushta ashtu siç janë. Jam shumë e lumtur që arrita ta rikthej favorin që ta mbaj këmbën përderisa shtyje! Hahaha”.

“Njerëz, është aq e pashme”, ishte ‘cicërima’ e saj e dytë në Twitter.