Kim Kardashian thotë se mikeshën më të mirë e ka vajzën e saj, North - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kim Kardashian thotë se mikeshën më të mirë e ka vajzën e saj, North

NULL NULL
26.04.2023 14:57
Kim and North

Ylli televiziv, Kim Kardashian, është shprehur se është shumë e lumtur.

Ajo këtë e bëri të ditur për adhuruesit e saj në rrjetin social Instagram.

Kim e publikoi një fotografi të së bijës North West, e cila është nëntë vjeçare.

“Shoqja ime e ngushtë”, janë fjalët që Kim ia ka kushtuar të bijës në atë fotografi.

North është fëmija më i madh i Kardashian, e cila është nënë e dy djemve dhe vajzave që i ka me ish-bashkëshorti Kanye West.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian (@kimkardashian)