Kim Kardashian sinjalizon se show televiziv KUWTK, po mbaron

Kim Kardashian sinjalizon se show televiziv KUWTK, po mbaron

NULL NULL
2 weeks më parë

Keeping Up With The Kardashians, përfundon pas 20-të sezonave, u ka treguar ndjekësve të saj në Instagram, Kim Kardashian, me një vështrim të fshehtë në mënyrë që ata të presin programin i cili do të jetë me dy pjesë.

Shfaqja televizive e realitetit ka ndjekur Kardashian-Jenner për 14 vjet dhe për 20 sezone, përcjell klankosova.tv.

Kim ndau një klip ngacmues në rrjete sociale rreth kësaj shfaqje televizive.

Programi special i dy pjesëve Keeping Up With The Kardashians, drejtuesi Andy Cohen, do i pyes vajzat për temat të cilat e rrethojnë familjen, raporton Mirror.

Ai është parë duke pyetur Khloe Kardashian për skandalet e Tristan Thompson, ndërsa Kourtney Kardashian për Scott Disick.

E gjatë këtij klipi Andy, 53 vjeç, thotë se për herë të parë po e “pjek” Kardashian Jenner. Ndërsa Kim tregon se do të jetë vazhdimisht e sinqertë . Klipi sjell edhe romancën e re dhe të jashtëzakonshme, e reklamuar të Kourtney me yllin e Blink 182, Travis Barker.

Marrëdhënia e Kris dhe Caitlyn ka qenë e trazuar që nga divorci i tyre në 2014. Një vit më vonë, Olimpiani doli si një grua trans gjinore, transmeton klankosova.tv.