Kim hedh poshtë thashethemet - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kim hedh poshtë thashethemet

NULL NULL
14/06/2015

Kim Kardashian është përgjigjur për të gjitha thashethemët që kanë dalur në lidhje me fëmijun e saj të dytë, ku është diskutuar emri i rradhës duke spekuluar se ai do të jetë South West.

Ylli televiziv ka treguar për NPR se emri South West nuk i pëlqen dhe se nuk do e emëroj fëmijun e saj të dytë me atë emër.

Kim poashtu foli edhe për thashethemët mbi gjininë e fëmijës së saj.

‘’Në fakt ne ende nuk i kemi treguar ndokujt gjininë e fëmijës, unë dëgjova se jemi duke pritur djalë, kam dëgjuar se jemi duke pritur binjakë, dhe poashtu dëgjova se nuk jam duke u kujdesur mirë për fëmijun tim. Kam dëgjuar mjaft shumë gjëra dhe që asnjë informacion nuk është i vërtetë’’, përfundoi ajo, transmeton Klan Kosova.