Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kiks Kosova: Ilaçi i mistershëm për heqjen e lythave dhe mashtrimi i barnatores (VIDEO)

NULL NULL
06.06.2023 16:54
ilaci lytha

Sonte në Kiks Kosova – ilaçi i mistershëm për heqjen e lythave dhe mashtrimi i barnatores.

Ekskluzivisht në Kisk, vjen rrëfimi i qytetarit i cili u infektua nga ilaçi të cilën barnatorja ia promovoi se do t’ia largonte lythat.

Në grackën e gazetarëve të emisionit bie barnatorja e cila tregon se një pikë të ilaçit e shet për 20-euro dhe nuk kërkon konsultë me mjekun.

Sa lehtë mund të porositësh online ilaçe të cilat mund të dëmtojnë shëndetin tuaj? Si mashtrohen qytetarët nga bizneset online më produkte falso?

Për këto dhe më shumë, sonte prej orës 22:00, Kiks Kosova në Klan Kosova.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.