Khloe Kardashian e gatshme për ta sjellë në jetë vajzën (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Khloe Kardashian e gatshme për ta sjellë në jetë vajzën (FOTO)

NULL NULL
08/04/2018

Khloe Kardashian ka bërë të gjitha përgatitjet e duhura për të sjellë në jetë vajzën e saj foshnje.

Ajo është në pritje të fëmijës së saj të parë të cilin e gëzon me partnerin e saj Tristan Thompson, njofton Klan Kosova.

Në një post të fundit të realizuar nga Khloe, ajo ka thënë se tashmë ka përmbushur dhe periudhën e duhur kohore të shtatzënisë së saj e madje dhe është kompletuar me rroba të shumta për beben.

Ajo nuk ka harruar që të ndajë me fansat e saj dhe një palë atlete të bukura të cilat mikja e saj e fëmijërisë iu ka bërë dhuratë foshnjës së saj teksa dhe ka zgjedhur që dizajni të jetë i ngjashëm sikurse me të Khloit, njofotn Klan Kosova.