KFOR-i paraqitet në zonën neutrale dhe në zonën ku po qëndron Njësia Speciale (FOTO)

KFOR-i paraqitet në zonën neutrale dhe në zonën ku po qëndron Njësia Speciale (FOTO)

NULL NULL
3 weeks më parë

Njësitet e Misionit Paqeruajtës, KFOR, kanë arritur në zonën neutrale mes kufirit Kosovë – Serbi, dhe po ashtu në zonën ku gjenden Njësia Speciale e Kosovës.

Klankosova.tv ka shkrepur foto nga vendi ku shihen ushtarë amerikanë,  polakë dhe  kanadezë duke patrulluar.