20:58, 15 Shtator 2019

Për kontributin e Isa Breznicës dhënë në klubin futbollistik “Rinia”, si lojtar e më pas edhe trajner, stadiumi i këtij ekipi do ta mbajë emrin e tij.

Para ndeshjes kampionale të Ligës së Dytë, ndërmjet kësaj skuadre dhe “Vjosa” nga Shtimja, futbollistët dhe zyrtarët e klubit bënë homazhe tek varri i të ndjerit.

Breznica ndërroi jetë javën e kaluar.

Kronikë nga Shpend Spahija 

Konkurs Pune

Lexo më shumë