Këto janë planet e Andit dhe Gresës për të ardhmen (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Këto janë planet e Andit dhe Gresës për të ardhmen (VIDEO)

NULL NULL
10.04.2023 16:57
Gresa Hoti

Modelja Gresa Hoti ishte e ftuar në Prive, ku ka ndarë me publikun të gjithë të pathënat dhe mbi të gjitha foli për eksperiencën e saj në Big Brother VIP Kosova.

Ajo foli gjithashtu për lidhjen e saj me Andin pas daljes nga Big Brother, planet e tyre për të ardhmen, takimin me familjen e gjithçka tjetër.

Shikoni videon më poshtë për të dëgjuar intervistën e plotë të Gresës:

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.