10:57, 2 Gusht 2019

Sot duke filluar nga ora 12:00 do të hapen portat e njërit prej festivaleve më të mëdha të organizuar në vend.

Në skenën e cila është e vendosur në Parkun e Gërmisë në Prishtinë, do të paraqiten artistë të huaj dhe vendor me famë ndërkombëtare, njofton Klan Kosova.

Në videon e bashkëngjitur mund t’i mësoni emrat e artistëve që do të këndojnë sot (02 gusht 2019).

Për t’u informuar më shumë rreth kësaj ngjarje, klikoni në linkun e mëposhtëm.

Sunny Hill Festival – Këta janë artistët pjesëmarrës (FOTO)

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë