Kështu mund të visheni në dasmat pranverore - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kështu mund të visheni në dasmat pranverore

NULL NULL
18/03/2018

Nuk është befasi që shumica e çifteve zgjedhin që të martohen gjatë stinës së pranverës, transmeton Klan Kosova.

Por për ju që jeni i ftuar i dasmës, sidomos gjatë kësaj stine nuk duhet ta keni më problem se çfarë të veshni.

Është me rëndësi që të dukeni elegante dhe sa më me stil në të njëjtën kohë.

Shikoni përmes fotografive më poshtë se cilat janë ato veshje që preferohen.

topshop-rodeo-print-dress.jpg

alexa-chung-polka-dot-dress-0.jpg

metallic-leather-sandals-mango.jpg

pleated-short-sleeve-jumpsuit-cos.jpg