Kështu Kim falënderon fansat për urimet e ditëlindjes (FOTO)

Kështu Kim falënderon fansat për urimet e ditëlindjes (FOTO)

NULL NULL
1 month më parë

Kim Kardashian dje festoi ditëlindjen e saj të 41-të, dhe ashtu siç edhe pritej, mori me mijëra urime nga miqtë dhe ndjekësit e saj anembanë botës.

Ndërkaq sot ajo vendosi që t’i falënderonte të gjithë me anë të një postimi në Instagram.

E famshmja e familjes Kardashian postoi disa fotografi, ku shihet e veshur në të zeza dhe me një lloj palltoje glamuroze shkëlqyese.

“Ju falënderoj për gjithë dashurinë e treguar për ditëlindje! Ju dua shumë!!!”, ka shkruar Kim në përshkrimin e postimit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian)