Kerr shëtitë qenin - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kerr shëtitë qenin

NULL NULL
01/10/2015

 

Miranda Kerr, që prej disa kohësh është duke u shoqëruar me themeluesin e Snapchat, Evan Spiegel.

Por Kerr, të mërkurën nuk doli me Spiegel, por vendosi që ditën ta kalojë me qenin e saj, transmeton Klan Kosova.

32 vjeçarja dukej e mrekullueshme si gjithmonë, e veshur me një palë pantollona me ngjyra dhe një bluzë të shkurtë që ia mundësonte të shihej barku i sheshtë.

Kerr ka qenë e martuar me aktorin Orlando Bloom, por janë ndarë në vitin 2013.

Nga kjo martesë që zgjati 3 vite, çifti kanë një djalë të quajtur Flynn.

kerr3

kerr2