Kërkon falje Manaj - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kërkon falje Manaj

NULL NULL
14/10/2015
Talenti 18- vjeçar i Interit, Rey Manaj i ka kërkuar falje trajnerit De Biasi për reagimin e ashpër të postuar dje në profilin e tij “Facebook”.

Në një bisedë për “FC Inter News”, Manaj i kërkon ndjesë italianit për përgjigjet e dhëna, ku justifikohet me faktin që është keqinterpretuar nga fjalët që i kanë thënë.

” Dua ti kërkoj falje De Biasit, nuk e kam verifikuar atë çfarë më kanë thënë. Jam i ri dhe impulsiv, por edhe inteligjent. Do ta telefonoj së shpejti, uroj të mbyllët së shpejti ky keqkuptim i ardhur nga mediat”, shkruan panorama.

Nuk ka munguar as komenti për kualifikimin e Shqipërisë në Euro 2016 nga sulmuesi zikaltërve.

“Jam shumë i lumtur, De Biasi dhe lojtarët e kanë merituar objektiv. Uroj që në të ardhmen të kenë kënaqësi të tilla sepse tifozët tanë e meritojnë”.