7:54, 23 Korrik 2019

Policia po kërkon ndihmën e publikut për identifikimin dhe gjetjen e dy vajzave adoleshente që kanë vjedhur birra nga një pompë e benzinës në Fort Worth.

Sipas policisë atje, dy të dyshuarat vodhën pesë herë birra, transmeton Klan Kosova.

Ato dilnin nga një derë anësore pa paguar për pijet alkoolike.

Të dyshuarat besohet të jenë midis 17-21 vjeç. Ato u panë duke u larguar nga pompa me një BMW të bardhë dhe një Chevrolet gri.

Konkurs Pune

Lexo më shumë