Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kërcënim me bombë në aeroportin e Prishtinës – evakuohen udhëtarët dhe personeli

NULL NULL
06.02.2023 16:23

Aeroporti ndërkombëtar “Adem Jashari” sot gjatë ditës ka pranuar një kërcënim me bombë.

Si rezultat, të gjithë udhëtarët dhe personeli janë evakuuar, njofton Klan Kosova.

Lajmin e ka bërë të ditur zëdhënësja Valentina Gara në llogarinë e saj në Facebook.

“Konfirmojmë se kemi pranuar një kërcenim me bombë. Udhëtarët dhe personeli janë evakuuar. Ekipet emergjente janë përfshirë në detyrat dhe përgjegjësitë e caktuara”.

klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.