Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Keqpërdorim i pozitës, zyrtares në Prishtinë i sekuestrohen para, DVR, telefon dhe dokumente

NULL NULL
15.03.2023 10:42
Policia e Kosoves
Policia e Kosoves

Mëngjesin e së martës që e lëmë pas, autoritetet kanë kryer një kontroll hetimore tek një femër kosovare në Prishtinë.

E njëjta dyshohet për veprën penale, Keqpërdorim i Pozitës Zyrtare, përcjell klankosova.tv.

Aksioni është realizuar në tri lokacione me urdhër të gjykatës, teksa policia raporton se janë sekuestruar edhe dëshmitë si vijon: para, DVR, telefon mobil dhe dokumente në lidhje me rastin.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.