12:30, 20 Shtator 2019

Kenya Moore dhe Marc Daly kanë vendosur t’i japin fund martesës së tyre, transmeton Klan Kosova.

48 vjeçarja lëshoi një deklaratë për People duke treguar se ajodhe burri i saj 49 vjeçar, janë ndarë pas dy vitesh martesë.

“Me trishtim të thellë informoj fansat e mi se po shkurorëzohem nga burri im Marc Daly. Për shkak të rrethanave të fundit dhe të vazhdueshme, nuk mund të vazhdoj më martesës. Brenga dhe përqendrimi im  i vetëm është dhe do të jetë gjithmonë vajza ime. Kërkoj që privatësia jonë të respektohet”, tha ajo.

Kenya dhe Mark mirëpriten vajzën e tyre Brooklyn, në nëntor.

 

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë