Kendall harron të brendshmet - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kendall harron të brendshmet

NULL NULL
10/08/2015

Kylie Jenner padyshim se tërhoqi vëmendje në ditëlindjen e 18-të të motrës së saj, Kylie Jenner.

Motrat Kardashian dhe Jenner janë disa nga femrat që shpesh herë bien në sy, por kësaj rradhe Kendall zbuloi më shumë se ç’duhet.

Supermodelja 19 vjeçare nuk kishte veshur mbathje, nën fustanin e saj ngjyrë hiri dhe të verdhë, në kombinim me një bluzë të shkurtër të bardhë.

2B3DD60900000578-3192008-image-a-3_1439194299441 kendall