23:00, 26 Qershor 2019

Modelja e njohur, Kendall Jenner, përsëri ka veshur bikine, transmeton Klan Kosova.

23 vjeçarja këtë herë ka vesh bikine me imazhe të leopardit të cilat i rrinin shumë bukur.

Këto bikine janë pjesë e koleksionit më të ri të saj dhe motrës, Kylie Jenner.

Kylie dhe Kendall tash e një kohë kanë linjën e tyre të modës që krijojnë rroba të ndryshme për adhuruesit e tyre.

Konkurs Pune

Lexo më shumë