Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Ke qenë më i forti”, Linda përmallohet për Metin (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 09:11

Lindën e mori malli për Metin.

Ajo iu drejtua njërës nga kamerat e shtëpisë së Big Brother, dhe i tha Metit: “Të kam pasë favorit, ke qenë më i forti”.

Tutje, këngëtarja uroi se Meti i cili u përjashtua nga Vëllai i Madh për sjelljet e tij, po e shikon në ato momente, njofton Klankosova.tv.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.