“Ke ndërhy në sene të mia”, Gresa përplaset me Andin (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Ke ndërhy në sene të mia”, Gresa përplaset me Andin (VIDEO)

NULL NULL
24.02.2023 13:11

Gresa dhe Andi janë përplasur sot me njëri-tjetrin në oborrin e shtëpisë.

Andi u nervozua me të dashurën e tij modele, të cilën e akuzoi se e ka gënjyer për një gjë.

Gjatë diskutimit, Andi duket teksa prek gishtin e unazës duke mos e përmendur gjësendin për të cilin edhe ka nisur përplasja.

Ndërkohë, modelja i thotë Andit se nuk duhej ta pyeste vazhdimisht për të pasi i takon vetëm asaj dhe ka të bëjë me gjëra nga jashtë.

Ndiqni videot e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.