Katy Perry ndez Buenos Aires - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Katy Perry ndez Buenos Aires

NULL NULL
05/10/2015

Turneu i saj botëror Prismatic ka ardhur në fund.

Me vetëm edhe 5 data të tjera të caktuara në këtë turne, Katy Perry ka treguar se ka akoma është shumë në formë dhe me energji derisa është paraqitur në skenë në Buenos Aires.

Këngëtarja 30-vjeçare i’u dha fansave të saj një natë për të kujtuar derisa ajo tregoi fizikun e saj në një fustan lëkure të ngjitura ku në të ishte një fytyrë pantere, transmeton Klan Kosova.

Ajo ishte e rrethuar nga e këcimtaret e saj të talentuar, Katy këndoi hitet e saj më të mëdha para turmës që ishte e ekzaltuar.

katy 3

katy 2

katy 1