Katërshja e "Why You Mad" - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Katërshja e “Why You Mad”

NULL NULL
08/08/2015

Mariah Carey e ka regjistruar në mënyrë sekrete këngën e re, e cila pritet të arrijë sukses të madh.

Ajo ka shkur në një studio regjistruese në Hollywood gjatë javës së kaluar dhe ka punuar në këngën e re me French Montana dhe T.I.

Sipas TMZ-se, Justin Bieber është paraqitur në një nga netët kur ata po punonin dhe i është bashkangjitur këngës, transmeton Klan Kosova.

Kënga quhet “Why You Mad” dhe pritet të dalë së shpejti.