Katër femra rrahen mes vete në Prizren - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Katër femra rrahen mes vete në Prizren

NULL NULL
29/06/2022

Dy femra janë pësuar lëndimeve trupore pas një rrahje që ka ndodhur në Prizren.

Ato kanë marrë lëndime trupore.

Në rrahje ishin të përfshira katër femra.

LËNDIM I LEHTË TRUPOR
Prizren 28.06.2022 – 17:40. Është raportuar një rrahje në mes të kater femrave kosovare. Si pasojë e rrahjes dy prej tyre kanë pësuar lëndime të lehta trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor. Rasti është duke u hetuar.